Zbývají 6 dny
Sezónní výprodej
 60% Sleva
Kolekce
Sezónní výprodej

Hodnocení RugVista

4.8 z 5

Thank you very much :-) Very nice carpet

Lenka P.

Rychlost dodani i komunikace mne prijemne prekvapily. Barva a kvalita koberce predcily me ocekavani. Take ocenuji, ze nepochazi z Ciny...

Jana D.

well designed carpet store

Zdeno

rychlost

rychlost, informace, kvalita

Aneta Š.

Naprostá spokojenost s nákupem. Koberec odpovídá popisu, krásný, příjemný. Rychlé dodání.

Irena M.

děkuji

děkuji, koberec je nádherný, manželka je velice spokojená, termín a a služba dodání byla také v pořádku a na vysoké úrovni.

Jiří Š.

Koberce jsem objednavala již podruhé a jsem moc spokojená. Kvalita i vzhled perfektní. Doporučuji

Renata H.

Koberec z juty

S nákupem koberce jsem moc spokojená. Je krásný, kvalitní a na parketové podlaze vypadá ještě lépe než na fotografiii v internetovém obchodě. Díky možnosti vrácení jsem si objednala koberce dva a oba jsou prostě nádherné. Bylo těžké vybrat jen jeden. Jsem ráda, že jsem tenhle obchod objevila.

Hana N.

Very good quality. Carpet looks nice, color is beautiful. Thank you.

Zuzana V.

Krásné zboží, perfektní komunikace, velice rychlá dodávka. Při převodu platby jsem omylem zaslala více peněz. Na základě e-mailu bylo vše velmi rychle vyřešeno a peníze mi byli obratem poslány na zpět. Firma je velice spolehlivá a rychlá nejen v dodávce zboží, ale také v komunikaci a řešení jakéhokoliv problému. Děkuji a přeji rozkvět v podnikání a mnoho spokojených zákazníků.

Soňa V.

Inspirace

Inspirující přehlídka snímků zobrazujících současné i tradiční dekorace prostřednictvím moderních i orientálních koberců. Inspirujte se a najděte si ten správný koberec pro Váš domov.

Všechny koberce

Zobrazit koberce