Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 mohou být dodávky zpožděny o 1-2 dny.
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce
Sezónní výprodej
 60% Sleva
Kolekce
Sezónní výprodej

Hodnocení RugVista

4.9 z 5

Bezproblémové a rychlé dodání koberce. Doporučuji 👍

Věra T.

Objednala jsem již několik koberců a vždy je vyřízení velmi rychlé. Jedná se o velmi spolehlivý obchod s kvalitním zbožím.

Eva B.

Perfect service, fast delivery

The rug is beautiful, exactly as advertised. It was carefully and sturdily packed and it arrived unbelievably soon, within 3 days after the order placement. Definitely recommended!

Skoda

Naprostá spokojenost s kobercem i doručením.

Jiří

Clear and large offer, delivery in a pleasant time. A particular rug has shared my expectations (in terms of color, it even exceeded expectations)

Alena C.

Koberec Aruba

Koberec vypadá stejně jako na obrázku, příjemný materiál, rychlé dodání. Při přepravě se na několika místech prodřel igelit v kterém byl koberec zabalen, na několika místech je hrana koberce odřená.

Andrea B.

Výborná zkušenost ve všech ohledech.

Dita T.

Quality rug, nice colours and material. Fast intl shipping. I would appreciate card payment (the only payment option now is payment via the bank account).

Tereza H.

Complete satisfaction - quick delivery, well-packed, carpet as shown and described on the website; would buy with them again.

Martina P.

VŠE V POŘÁDKU, NENAKUPOVALI JSME TU POPRVÉ.¨SPOKOJENOST S KVALITOU. CENOU I DOBOU DORUČENÍ. JEN ZABALENÍ PŘI PŘEPRAVĚ BY MOHLO BÝT ŠETRNĚJŠÍ, KOBEREC NEBYL NAMOTÁN, ALE SVÁZÁN A PŘEHNUT DO BALÍKU, TUDÍŽ SE NA NĚM VYTVOŘILY PŘEHYBY... SNAD SE SROVNÁ A VYLEŽÍ JINAK SUPR NABÍDKA A JEDNÁNÍ

Vilma P.

Inspirace

Inspirující přehlídka snímků zobrazujících současné i tradiční dekorace prostřednictvím moderních i orientálních koberců. Inspirujte se a najděte si ten správný koberec pro Váš domov.

Všechny koberce

Zobrazit koberce