EXTRA sleva ve výši 10% na VŠECHNY produkty včetně zlevněného zboží! Kód: FLASH10
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Koupelnové předložky

loading
Stránka z 1
32 koberce
Koupelnové předložky

Koupelnové předložky

Vaše koupelna je váš osobní prostor, který by měl odrážet váš styl a být naplněn věcmi, které máte rádi. Je to místnost, kde začínáte a končíte svůj den, ať už se namáčíte ve vaně, líčíte se nebo pomáháte dětem čistit zuby. Přidáním správné koupelnové rohože bude místnost pohodlnější a příjemnější. Naše koupelnové rohože jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která se běžně používá do koupelen, protože materiál je vysoce savý a snadno schne. Díky ní jsou nadýchané jako sen, na který si můžete položit nohy. Jen si představte, jak se vaše prsty noří do měkkého pocitu. Pokud si v koupelně užíváte pohodlí podlahového vytápění, ujistěte se, že jste si vybrali rohož, která je bez latexového podkladu. Pokud nemáte podlahové vytápění, je vhodnější mít rohož s latexovým podkladem, tzv. protiskluzovou koupelnovou rohož.

Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.