Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce
Orientální
Orientální

Orientální koberce

loading
Stránka z 92
11026 koberce
Orientální koberce

Orientální koberce

Dotek orientu! S orientálním kobercem vytvoříte elegantní a útulný domov s nádechem orientu. Koberec se stane okrasou vaší podlahy. Zkrátka kus historie, který vám pomůže vytvořit klasický styl domova. V naší řadě najdete sortiment orientálních koberců s medailónovým i celoplošným vzorem.

EXCELLENT
4.8 z 5
537 zákazníků, kteří napsali názor na Trustpilot
28/07/2021
Jaroslav Kalik
Super nákup , krásný koberec
Super nákup. Koberec je nádherný i s certifikátem pravosti. V tomto obchodě jsem koupil již druhý koberec a vždy vše na výbornou. Děkuji Rugvista
28/07/2021
Honza K.
Bojíš se objednat? Neboj se :)
Nerad posílám peníze předem a ještě k tomu do zahraničí, ale prověřil jsem si obchod na dostupných serverech a risknul jsem to. A udělal jsem dobře. Od odeslání obejdávky až po doručení vše šlapalo jako na drátkách. Z Malmö do Prahy FedExem za 4 dny :) Veškeré informace relevantní, funkční odkaz na tracking. V pátek obejdnáno a v úterý koberec doma. DOPORUČUJI všem, protože takový výběr a originální vzory v ASKU, LUTZU ani IKEA nenajdete.Takže se nebojte objednávat! Honza (Praha)
26/07/2021
Jindřiška H.
Nákup koberce
Dobrý den, můj první zahraniční nákup, ze kterého jsem trochu měla obavy dopadl na výbornou , velmi rychlé doručení, koberec je nádherný a odpovídá zobrazení na strankach Rugvista, na kterých je z čeho vybírat Dekuji Jindřiška
25/07/2021
Lenka J.
The carpet is great
The carpet is great, as pictured, seems good quality. One star down because of the way it has been shipped. Folded and not properly protected. For such price I would expect something better.
21/07/2021
Tereza S.
Fast delivery and excellent quality…
Fast delivery and excellent quality carpet. Recommended.