Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Koberec, který hledáte, je vyprodaný.

Zobrazuji podobné koberce


Venkovními koberci

loading
Stránka z 1
86 koberce
Venkovními koberci

Venkovními koberci

Venkovní koberce jsou velmi dekorativní a dodají vašemu venkovnímu prostoru dokonalý konečný dojem, který spojí výzdobu a nábytek do jednoho útulného prostoru, kde můžete jíst, číst a povídat si při dlouhých letních dnech. Jsou vyrobeny z materiálů, které vydrží déšť i slunce, aby dlouho vypadaly stejně dobře jako první den. Venkovní koberce jsou obvykle vyrobeny ze syntetických materiálů (polypropylen, recyklovaný polyester atd.), a jsou proto velmi trvanlivé, odolné proti skvrnám a cenově dostupné. Věděli jste, že venkovní koberec můžete používat i v interiéru? Jsou vhodné zejména do vlhkých prostor, jako je kuchyň nebo předsíň, když neobsahují žádnou jutu. Vyrábějí se v různých tvarech a velikostech: kulaté, běhouny, velké obdélníkové... a jsou proto velmi univerzální a funkční.

Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.