EXTRA sleva ve výši 10% na VŠECHNY produkty včetně zlevněného zboží! Kód: FLASH10
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tufting Odolná vlna

Abstract Bamboo Handtufted Koberec - Černá / Hnědá
160x230 cm

11 504 
20%
14 381 
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 11 504 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Mascha Häusler

Mascha Häusler

Designér Německo Německo

Mascha Häusler je zkušená grafická designérka působící v Hannoveru. Se zaměřením na tvorbu značek se snaží vytvářet použitelné a vybroušené produkty prostřednictvím vášnivého a promyšleného designu.

Narodila se v Německu v roce 1983 a v roce 2003 s vyznamenáním absolvovala InArt, školu designu a vizuální komunikace (Mnichov). Kromě toho již pracovala v agentuře Full Service, kde úspěšně absolvovala školení mediálního designéra.

Po několika letech založila vlastní studio s názvem Designsolist. Kromě toho pracuje jako hlavní grafička v Adventure Zoo v Hannoveru.

Mascha se věnuje práci na volné noze, spolupráci nebo přispívání do různých oborů designu. Pokud máte chuť s Maschou spolupracovat, stačí jí napsat na e-mail me@designsolist.com. Podívejte se na mou fanouškovskou stránku na Facebooku a zjistěte, jaká dobrodružství chystám příště!

Koberce podle Mascha Häusler

Abstract Bamboo Handtufted

Vzor je abstraktním zobrazením bambusové rostliny. Výsledkem bylo další rozvinutí abstraktních ploch, které tvoří harmonický obraz.
Barvy odrážejí flóru asijského kontinentu a odpovídají novým trendovým barvám: Statkářská modrá, prašná olivová, šedá a přírodní.
Zářivě žlutá barva porušuje pravidlo, protože tato forma je originálním prvkem. Jedná se o cílený efekt.

Specifikace

ID koberce CVD11808
Hustota uzlů přibližná 30 000 - 50 000 v uzlech na m²

Hustotu uzlíků můžete snadno vypočítat sami tak, že spočítáte počet uzlíků na 1 centimetr podélně a 1 centimetr napříč a pak tyto hodnoty mezi sebou vynásobíte. Výsledek pak vynásobte 10 000 a dostanete počet uzlíků na metr čtvereční.

Někteří prodejci koberců nadsazují údaj o hustotě uzlíků, takže abyste si mohli být jisti, že ohledně ceny porovnáváte správné hodnoty, vyplatí se zkontrolovat si hustotu uzlíků vlastním přičiněním. Většinou je u koberců CarpetVista fotografie rubu s pravítkem, což vám před výběrem koberce umožní zkontrolovat si kvalitu uzlíků a snadno spočítat jejich přesnou hustotu.

Tloušťka ≈ 15 mm
Původ Indie
Vlasový materiál Vlna
Vlna je přírodní textilní vlákno a je jedním z nejvyhledávanějších materiálů pro výrobu koberců. Vlněné koberce jsou velmi odolné a dokonale schopné odolávat opotřebení při každodenním používání. Vlna přirozeně odpuzuje nečistoty a je snadné ji udržovat čistou. Je rovněž odolná vůči ohni a charakteristicky zachovává svůj tvar, takže kobercový vlas se vždy vztyčí a získá svou původní podobu.
Osnovní materiál Bavlna
Výroba Ruční tufting
Ručně tkané koberce jsou vyráběny ručně pomocí "vázací pistole", která protlačí smyčky příze přes předem utkaný podklad. Technika ručního vázání koberců umožňuje vytvářet jemné vzory
Velikost 160x230
Tento koberec je ručně vázaný/tkaný; proto může dojít k rozdílům ve tvaru, tloušťce, vzorech a velikosti. Tato skutečnost se týká zejména koberců vázaných v kočovnické a vesnické výrobě.

Abstract Bamboo Handtufted Koberec - Černá / Hnědá koberec z Indie.

Ruční tufting koberce jsou vyráběny manuálně s použitím vysoce kvalitních surovin. Místo uzlů, které musejí být vázány, se však pro provlékání smyček příze přes plátno používají spíše speciální „pistole pro nastřelování střapců“ (předem utkaný podklad).
Poslední fáze výroby zahrnuje proces ořezávání bloku na požadovanou délku, což vede ke zjemnění konců vláken.
Tato technika umožňuje rychlý a efektivní proces výroby. Tkalci mají k dispozici větší svobodu a rozsah pro vytváření detailních vzorů a tvarů, u nichž existují v dalších způsobech ručně vázaných koberců určitá omezení. Výsledkem je vysoce kvalitní koberec s dlouhou životností za velmi rozumnou cenu.

Odolná vlna  Odolná vlna

Vlna je přírodní textilní vlákno a je jedním z nejvyhledávanějších materiálů pro výrobu koberců. Vlněné koberce jsou velmi odolné a dokonale schopné odolávat opotřebení při každodenním používání. Vlna přirozeně odpuzuje nečistoty a je snadné ji udržovat čistou. Je rovněž odolná vůči ohni a charakteristicky zachovává svůj tvar, takže kobercový vlas se vždy vztyčí a získá svou původní podobu.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.