Koberec Camelia CVD13937

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Camelia

160x230 cm Strojně vázané

Hodnocení zákazníků

4 z 5

3 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot
Zobrazit více

Enkel men klart prisvärd matta

Přeložit
Leif W. – koupil 160x230, May -18

Altid hurtigt til at sende varerne aldrig fortrudt mine køb

Přeložit
Ole Kaspersen – koupil 200x300, Mar -19

Het is een mooi kleed maar heb deze niet gehouden omdat ik het patroon in het kleed achteraf toch te druk vond voor mijn interieur.

Přeložit
Irma C. – koupil 200x300, Dec -18
ID koberce CVD13937
Bodů na m2 700000
Přibližná tloušťka 5 mm
Původ Turecko
Vlasový materiál PP Frisé
Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.
Osnovní materiál Bavlna
Výroba Strojně vázané
Mechanicky vyráběné koberce – výroba se provádí v pevných šířkách koberců a s pevně stanoveným počtem barev, které tvoří vzor koberce. Strojově vázané koberce vyžadují při své výrobě podstatně méně času než ručně vázané koberce, což vysvětluje daný cenový rozdíl.
Velikost 160x230

Mějte na paměti, že může dojít k drobnému rozdílu ve velikosti z důvodu použití bavlny jako spodní vrstvy tohoto koberečku.

5 544
- 40% =
3 326 Kč
Velikost:
Barva:
Vyprodáno
30 dní záruka na vrácení peněz

Otázky?

Máte-li jakékoli dotazy související s tímto kobercem, neváhejte se nás prosím zeptat. Rádi vám poradíme.Speciální nabídkaJarní výprodej

VYNIKAJÍCÍ
4.72 z 5
679 zákazníků napsalo recenzi
Ilona M.:
Koberec byl doručen přesně podle slibu. Po celou dobu jsem měla možnost sledovat, kde se zásilka nachází a jak je s ní nakládáno. K doručenému koberci jsem obdržela také potvrzení o pravosti a originalitě. Tímto firmě RugVista děkuji za perfektní obchod.

Styl vintage
30% Sleva

Sdílet tento koberec.
Řekněte o nás svým přátelům