Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 mohou být dodávky zpožděny o 1-2 dny.
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Castella

200x294 cm
9 393 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Odolný polyester  Odolný polyester

Polyester je lehké a odolné syntetické vlákno, které se používá ve všech typech textilu. Díky svým vlastnostem je toto vlákno vynikajícím materiálem na výrobu koberců. Výsledkem je krásný koberec, který je hebký, pohodlný na chůzi a pěkně se leskne.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení RugVista

4.9 z 5

Perfect service, fast delivery

The rug is beautiful, exactly as advertised. It was carefully and sturdily packed and it arrived unbelievably soon, within 3 days after the order placement. Definitely recommended!

Skoda

Naprostá spokojenost s kobercem i doručením.

Jiří

Clear and large offer, delivery in a pleasant time. A particular rug has shared my expectations (in terms of color, it even exceeded expectations)

Alena C.

Koberec Aruba

Koberec vypadá stejně jako na obrázku, příjemný materiál, rychlé dodání. Při přepravě se na několika místech prodřel igelit v kterém byl koberec zabalen, na několika místech je hrana koberce odřená.

Andrea B.

Výborná zkušenost ve všech ohledech.

Dita T.

Quality rug, nice colours and material. Fast intl shipping. I would appreciate card payment (the only payment option now is payment via the bank account).

Tereza H.

Complete satisfaction - quick delivery, well-packed, carpet as shown and described on the website; would buy with them again.

Martina P.

VŠE V POŘÁDKU, NENAKUPOVALI JSME TU POPRVÉ.¨SPOKOJENOST S KVALITOU. CENOU I DOBOU DORUČENÍ. JEN ZABALENÍ PŘI PŘEPRAVĚ BY MOHLO BÝT ŠETRNĚJŠÍ, KOBEREC NEBYL NAMOTÁN, ALE SVÁZÁN A PŘEHNUT DO BALÍKU, TUDÍŽ SE NA NĚM VYTVOŘILY PŘEHYBY... SNAD SE SROVNÁ A VYLEŽÍ JINAK SUPR NABÍDKA A JEDNÁNÍ

Vilma P.

Vše bylo v pořádku a jsme spokojeni. Určitě doporučuji.

Lucie R.

Spokojenost, doprva byla rychlejší než bylo oznámeno a produkt odpovídal mé objednávce :)

Marian G.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!