Casual Elegance in Cool - Béžová / Multi

200x300 cm
4 617 
30%
6 594 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Karen Harris

Karen Harris

Designér Spojené státy americké Spojené státy americké

My name is Karen. I have a degree in architecture and have had a rewarding career in architectural design, commercial and residential interiors, graphic design, product design...all things design...and what it all comes down to is this...I just LOVE shapes. and not only do I have this crazy love affair going on with shapes, the shapes made BETWEEN the shapes gets me pretty excited too. Sometimes I will move the elements of a design around until the motifs and the spaces between the motifs are "talking to each other".
I always try to create this balance between opposites. I am a self-proclaimed "gapbridger" My work is playful yet sophisticated, organic yet organized, modern yet traditionally grounded and very, very androgynous (who says guys don't like prints?)
I love bringing together my passion for architecture, graphic design, illustration, and interior and product design in a way that is relevant, unique, modern and fresh. You can find my work gracing the surfaces of many products including area rugs, gifts, home accents, stationery products and tech accessories.

Koberce podle Karen Harris

Casual Elegance in Cool

Casual Elegance is a play with negative space that I love so much. I am always inspired by the shapes of objects. This design is based on a large scale ball chain necklace that I own. But instead of focusing on the object, I make the object come alive by focusing my attention on adding color to the spaces between the objects.

Casual Elegance in Cool - Béžová / Multi koberec z Turecko.

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

PP Frisé  PP Frisé

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!


Inspirace

Speciální nabídka
Novinky

Nechte se informovat o našich nabídkách