Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Chain - Hnědá / Béžová

140x200 cm
1 461 
29%
2 057 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Chain - Hnědá / Béžová koberec z Turecko.

Syntetické sisalové koberečky mají stejnou strukturu a pocit jako skutečné sisalové koberečky, ale při chůzi jsou měkčí, technologie použitá při tkaní umožňuje jednoduché geometrické vzory. Diskrétní barvy a jednoduché vzory sisalových koberečků usnadňují jejich umístění a hodí se do většiny prostředí. Díky tomu, že jsou tak odolné a relativně dobře odolávají vlhkosti, lze je umístit také do zimních zahrad, chat a jiných prostředí, kam nechcete umístit citlivější koberec.

Umělá vlna  Umělá vlna

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!