Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 mohou být dodávky zpožděny o 1-2 dny.
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tkaní Odolná vlna

Check Kilim - Černá / White

240x300 cm
7 826 
30%
11 179 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Check Kilim - Černá / White koberec z Indie.

This carpet is woven mainly in Dorri in India, but also in other places in the country. It is an Indian kelim weaving made of wool.

Čištění koberců by měl vždy provádět odborník.

Read more about Indo carpets here...

Podívejte se na klip o Rölakan / Dorri

Odolná vlna  Odolná vlna

Vlna je přírodní textilní vlákno a je jedním z nejvyhledávanějších materiálů pro výrobu koberců. Vlněné koberce jsou velmi odolné a dokonale schopné odolávat opotřebení při každodenním používání. Vlna přirozeně odpuzuje nečistoty a je snadné ji udržovat čistou. Je rovněž odolná vůči ohni a charakteristicky zachovává svůj tvar, takže kobercový vlas se vždy vztyčí a získá svou původní podobu.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Hodnocení RugVista

4.9 z 5

Bezproblémové a rychlé dodání koberce. Doporučuji 👍

Věra T.

Objednala jsem již několik koberců a vždy je vyřízení velmi rychlé. Jedná se o velmi spolehlivý obchod s kvalitním zbožím.

Eva B.

Perfect service, fast delivery

The rug is beautiful, exactly as advertised. It was carefully and sturdily packed and it arrived unbelievably soon, within 3 days after the order placement. Definitely recommended!

Skoda

Naprostá spokojenost s kobercem i doručením.

Jiří

Clear and large offer, delivery in a pleasant time. A particular rug has shared my expectations (in terms of color, it even exceeded expectations)

Alena C.

Koberec Aruba

Koberec vypadá stejně jako na obrázku, příjemný materiál, rychlé dodání. Při přepravě se na několika místech prodřel igelit v kterém byl koberec zabalen, na několika místech je hrana koberce odřená.

Andrea B.

Výborná zkušenost ve všech ohledech.

Dita T.

Quality rug, nice colours and material. Fast intl shipping. I would appreciate card payment (the only payment option now is payment via the bank account).

Tereza H.

Complete satisfaction - quick delivery, well-packed, carpet as shown and described on the website; would buy with them again.

Martina P.

VŠE V POŘÁDKU, NENAKUPOVALI JSME TU POPRVÉ.¨SPOKOJENOST S KVALITOU. CENOU I DOBOU DORUČENÍ. JEN ZABALENÍ PŘI PŘEPRAVĚ BY MOHLO BÝT ŠETRNĚJŠÍ, KOBEREC NEBYL NAMOTÁN, ALE SVÁZÁN A PŘEHNUT DO BALÍKU, TUDÍŽ SE NA NĚM VYTVOŘILY PŘEHYBY... SNAD SE SROVNÁ A VYLEŽÍ JINAK SUPR NABÍDKA A JEDNÁNÍ

Vilma P.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!