Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 mohou být dodávky zpožděny o 1-2 dny.
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Chillon - Světle Modrá / Multi

240x300 cm
9 550 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Chillon - Světle Modrá / Multi koberec z Turecko.

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení RugVista

4.9 z 5

Bezproblémové a rychlé dodání koberce. Doporučuji 👍

Věra T.

Objednala jsem již několik koberců a vždy je vyřízení velmi rychlé. Jedná se o velmi spolehlivý obchod s kvalitním zbožím.

Eva B.

Perfect service, fast delivery

The rug is beautiful, exactly as advertised. It was carefully and sturdily packed and it arrived unbelievably soon, within 3 days after the order placement. Definitely recommended!

Skoda

Naprostá spokojenost s kobercem i doručením.

Jiří

Clear and large offer, delivery in a pleasant time. A particular rug has shared my expectations (in terms of color, it even exceeded expectations)

Alena C.

Koberec Aruba

Koberec vypadá stejně jako na obrázku, příjemný materiál, rychlé dodání. Při přepravě se na několika místech prodřel igelit v kterém byl koberec zabalen, na několika místech je hrana koberce odřená.

Andrea B.

Výborná zkušenost ve všech ohledech.

Dita T.

Quality rug, nice colours and material. Fast intl shipping. I would appreciate card payment (the only payment option now is payment via the bank account).

Tereza H.

Complete satisfaction - quick delivery, well-packed, carpet as shown and described on the website; would buy with them again.

Martina P.

VŠE V POŘÁDKU, NENAKUPOVALI JSME TU POPRVÉ.¨SPOKOJENOST S KVALITOU. CENOU I DOBOU DORUČENÍ. JEN ZABALENÍ PŘI PŘEPRAVĚ BY MOHLO BÝT ŠETRNĚJŠÍ, KOBEREC NEBYL NAMOTÁN, ALE SVÁZÁN A PŘEHNUT DO BALÍKU, TUDÍŽ SE NA NĚM VYTVOŘILY PŘEHYBY... SNAD SE SROVNÁ A VYLEŽÍ JINAK SUPR NABÍDKA A JEDNÁNÍ

Vilma P.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!