Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Confetti - Offwhite

140x200 cm
2 736 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Confetti - Offwhite koberec z Turecko.

Koberce typu Shaggy jenž se těší neutuchající popularitě se hodí do většiny moderních domů, dětských a mládežnických pokojů. Díky svému hustému vlasu jsou pohodlné na chůzi a ideální pro relaxaci u televize a díky zajímavé paletě barev budou vhodné i pro ty nejodvážnější aranžmá interiéru. Vlas koberců Shaggy byl vyroben z polypropylenového vlákna - plastu, který má vlastnosti přírodního materiálu a celou řadu výhod. Jeho největším přínosem je ohleduplnost vůči alergikům (např. na zvířecí srst). Další výhodou je solidní konstrukce, díky čemuž koberec neztrácí vlas a snadno se čistí. Spodní část koberců Shaggy je chráněna tenkou vrstvou latexu, což zabraňuje sklouznutí na podlahu, čímž se zvyšuje bezpečnost uživatele.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!