Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 mohou být dodávky zpožděny o 1-2 dny.
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tkaní Přírodní bavlna

Elna - Šedá

250x300 cm
8 219 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Elna - Šedá koberec z Indie.

These beautiful handwoven carpets, produced in India are entirely made of cotton. With their simple patterns they are reminiscent of the more traditional and commonly known rag carpets. They are durable and well suited for people who are allergic to animal hair such as wool which is widely used in many other carpet types. An advantage with this type of carpet is that it can simply be turned over if it is stained or dirtied. Please note that due to the production method, carpet lengths may vary slightly.

Čištění koberců by měl vždy provádět odborník.

Read more about Indo carpets here...

Přírodní bavlna  Přírodní bavlna

Bavlna je přírodní textilní vlákno a vhodnou alternativou pro osoby s alergiemi. Jedná se o silný, přesto však jemný materiál, který dobře funguje ve většině prostředí včetně koupelen a kuchyní.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Hodnocení RugVista

4.9 z 5

Bezproblémové a rychlé dodání koberce. Doporučuji 👍

Věra T.

Objednala jsem již několik koberců a vždy je vyřízení velmi rychlé. Jedná se o velmi spolehlivý obchod s kvalitním zbožím.

Eva B.

Perfect service, fast delivery

The rug is beautiful, exactly as advertised. It was carefully and sturdily packed and it arrived unbelievably soon, within 3 days after the order placement. Definitely recommended!

Skoda

Naprostá spokojenost s kobercem i doručením.

Jiří

Clear and large offer, delivery in a pleasant time. A particular rug has shared my expectations (in terms of color, it even exceeded expectations)

Alena C.

Koberec Aruba

Koberec vypadá stejně jako na obrázku, příjemný materiál, rychlé dodání. Při přepravě se na několika místech prodřel igelit v kterém byl koberec zabalen, na několika místech je hrana koberce odřená.

Andrea B.

Výborná zkušenost ve všech ohledech.

Dita T.

Quality rug, nice colours and material. Fast intl shipping. I would appreciate card payment (the only payment option now is payment via the bank account).

Tereza H.

Complete satisfaction - quick delivery, well-packed, carpet as shown and described on the website; would buy with them again.

Martina P.

VŠE V POŘÁDKU, NENAKUPOVALI JSME TU POPRVÉ.¨SPOKOJENOST S KVALITOU. CENOU I DOBOU DORUČENÍ. JEN ZABALENÍ PŘI PŘEPRAVĚ BY MOHLO BÝT ŠETRNĚJŠÍ, KOBEREC NEBYL NAMOTÁN, ALE SVÁZÁN A PŘEHNUT DO BALÍKU, TUDÍŽ SE NA NĚM VYTVOŘILY PŘEHYBY... SNAD SE SROVNÁ A VYLEŽÍ JINAK SUPR NABÍDKA A JEDNÁNÍ

Vilma P.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!