Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Faiza Koberec - Šedá
100x200 cm

1 684 
20%
2 106 
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 684 
(Včetně DPH)

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Faiza Koberec - Šedá koberec z Turecko.

Jedná se o typ koberce jak moderního, tak klasického designu, který bude tvořit krásný doplněk jakéhokoliv interiéru. Tento koberec je vhodný z mnoha důvodů a díky vlasu vyrobeného z tepelně fixovaného polypropylenu je měkký a je příjemné se po něm procházet. Tepelně fixovaný polypropylen je syntetický materiál na omak s efektem textilu, který je vhodný pro osoby alergické na zvířecí srst. Další úžasnou výhodou je, že tento materiál nepouští chlupy, takže je snadnější ho udržovat čistý. Tento koberec má bavlněnou osnovu a tenkou membránovou spodní část z latexu zajišťující, že zůstává pevně na místě, čímž zvyšuje bezpečnost.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.