Měkké bambusové hedvábí

Ferris

120x170 cm
3 702 
14%
4 306 
Ferris
Barva

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Popis

Tyto koberce vznikly díky jedinečné spolupráci mezi člověkem a strojem. Ženy z regionu Usak, který se nachází v západním Turecku, se účastní tohoto časově zdlouhavého výrobního procesu, kde se všechno vytváří ručně. Všechny fáze výroby jsou prováděny velmi přesně tak, aby se docílila ta nejvyšší konečná kvalita výrobku. Použití strojů je omezeno na minimum a používají se k vázání koberců, což znamená, že každý koberec zůstává jedinečným uměleckým dílem.

Jedná se o inovační způsob, jak oživit tradici tvorby koberců Usak a jak je v dnešní době zpřístupnit široké veřejnosti.

Tyto koberce jsou vyrobeny z vlny vysoké kvality a také bambusového hedvábí, což je příčinou toho, že jsou nejen výjimečně trvalé a měkké, ale také získávají oživující výrazný lesk. Koberce z regionu Usak jsou skvělým doplňkem jak tradičních, tak i moderních domácností a interiérů.

Materiál

Bambusové hedvábí přírodní rostlinné vlákno, které získáváme ze stébel bambusu. Má velmi podobné vlastnosti - je měkké a blýská se podobně jako pravé hedvábí a zároveň je vzdušné jako bavlna. Bambusové hedvábí je výjimečně trvalé vlákno, které je možné renovovat a je cenově konkurenční se skutečným hedvábím.

Love the colour of this, pile isn't too thick which is perfect for where I have this rug.

Přeložit
SM – koupil 200x300, Jul -18

Soft, great color. I recommend.

Přeložit
Henna – koupil 170x240, Oct -17

Supermykt og flott teppe! Veldig fornøyd

Přeložit
Runa G Wold – koupil 200x300, Aug -18

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Speciální nabídka