Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Going kulatý

Ø 200 cm
3 942 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Bethania Lima

Bethania Lima

Designér Uruguay Uruguay

I am a designer, specialized in Surface Design (SPD). Creating patterns is a passion. But I also love making some experiments with mixed media, sort of wall "art". Photography is also something I am very fond of.
My style is organic, linear, slightly geometric, sometimes spontaneous, most of the time decorative. And, of course, it is a work in progress.
I am Brazilian. I am currently living in Uruguay, a country I love and consider my own.

Koberce podle Bethania Lima

Going round

Water colour drawing, digitally edittd.

Going kulatý koberec z Turecko.

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!