EXTRA sleva ve výši 10% na VŠECHNY produkty včetně zlevněného zboží! Kód: FLASH10
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tufting Lesklá vlna / viskóza

In the Woods - 2018
160x230 cm

14 913 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Emma Matilda Bengtsson

Emma Matilda Bengtsson

Designér Švédsko Švédsko

Jsem textilní a grafická designérka, vzdělání jsem získala na Konstfack University College of Arts, Crafts and Design ve Stockholmu. Pracuji především se vzory pro textilní povrchy prostřednictvím pletení, sítotisku a tkaní a vnášení života do povrchu je to, co mě nejvíce pohání.

Koberce podle Emma Matilda Bengtsson

In the Woods - 2018

Koberec „In the woods“ („V lese“) je vytvořen na základě hry světla, kterou poskytuje příroda, její vzor a opakování, ale také schopnost nekonečných variací.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.