Jungle - Hnědá / Béžová

200x300 cm
5 061 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Jungle - Hnědá / Béžová koberec z Turecko.

Umělé sisálové koberce jsou vzhledově velmi podobné jako sisálové koberce přírodní a jejich dodatečnou výhodou je to, že jsou ještě měkčí. Způsob tkaní umožňuje používat jednoduché, přímo minimalistické vzory, takže tyto koberce jsou dostupné v souvislých barvách/stálých vzorech, které jsou často umístěny v rámech a také mají jednoduché, nadčasové vzory, jenž se pravidelně opakují. Tyto koberce jsou skvělým doplňkem jakéhokoliv místa a navíc jsou imunní vůči plísním a vyblednutí, takže je můžete používat např. v zimních zahradách a na verandě. To, že jsou velmi různorodé a jsou za atraktivní cenu, způsobuje, že jsou tyto koberce velmi oblíbené jak v tradičních interiérech, tak i na přímořských letních bytech a ve venkovských staveních.

Umělá vlna  Umělá vlna

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!

Speciální nabídkaNovinky

Nechte se informovat o našich nabídkách