Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Luxusní viskóza

Kerman Diba - Sekundární

160x230 cm
5 263 
20%
6 580 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Některé okraje koberce jsou otrhané.

Specifikace

ID koberce OVE1154
Hustota uzlů přibližná 1008 000 - 0 000 v uzlech na m²

Hustotu uzlíků můžete snadno vypočítat sami tak, že spočítáte počet uzlíků na 1 centimetr podélně a 1 centimetr napříč a pak tyto hodnoty mezi sebou vynásobíte. Výsledek pak vynásobte 10 000 a dostanete počet uzlíků na metr čtvereční.

Někteří prodejci koberců nadsazují údaj o hustotě uzlíků, takže abyste si mohli být jisti, že ohledně ceny porovnáváte správné hodnoty, vyplatí se zkontrolovat si hustotu uzlíků vlastním přičiněním. Většinou je u koberců CarpetVista fotografie rubu s pravítkem, což vám před výběrem koberce umožní zkontrolovat si kvalitu uzlíků a snadno spočítat jejich přesnou hustotu.

Tloušťka ≈ 9 mm
Původ Turecko
Vlasový materiál Viskóza (umělé hedvábí)
Viskóza je uměle vyráběné vlákno na bázi přírodních materiálů, jako je bavlna či buničina. Tento materiál je velmi měkký a lesklý, jenž poskytuje vzhled podobný hedvábí. Často se používá ke zvýraznění detailů a zajišťuje nádherný lesk, se kterým se lze setkat jen u hedvábných koberců.
Osnovní materiál Bavlna
Výroba Strojně vázané
Mechanicky vyráběné koberce – výroba se provádí v pevných šířkách koberců a s pevně stanoveným počtem barev, které tvoří vzor koberce. Strojově vázané koberce vyžadují při své výrobě podstatně méně času než ručně vázané koberce, což vysvětluje daný cenový rozdíl.
Velikost 160x230
Mějte na paměti, že může dojít k drobnému rozdílu ve velikosti z důvodu použití bavlny jako spodní vrstvy tohoto koberečku.

Kerman Diba - Sekundární koberec z Turecko.

Te orientalne dywany wyraźnie nawiązują do dawnych dywanów perskich i będą doskonale pasować zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Włosie wykonane z wiskozy nadaje im wyjątkowego blasku. Materiał w dotyku przypomina jedwab – jest wyjątkowo miękki i wygodny. Osnowę wykonano z bawełny, co sprawia, że jest wyjątkowo wytrzymała natomiast spód każdego z dywanów został pokryty cienką warstwą lateksu, która zapobiega ślizganiu się po podłodze. Bolara Viscose (Oriental)
Tyto orientální koberce výslovně navazují na staré perské koberce a jsou vhodné do tradičních i moderních interiérů . Vlas vyrobený z viskózy jim dodává originální lesk. Materiál na dotek evokuje hedvábí - je velmi měkký a pohodlný. Osnova je vyrobena z bavlny, která je mimořádně pevná a spodní strana každého koberce je potažena tenkou vrstvou latexu, který zabraňuje klouzání koberce po podlaze.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Luxusní viskóza  Luxusní viskóza

Viskóza je uměle vyráběné vlákno na bázi přírodních materiálů, jako je bavlna či buničina. Tento materiál je velmi měkký a lesklý, jenž poskytuje vzhled podobný hedvábí. Často se používá ke zvýraznění detailů a zajišťuje nádherný lesk, se kterým se lze setkat jen u hedvábných koberců.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!