ID koberce | RVD32111 |
Bodů na m2 | 80000 |
Tloušťka | ≈ 40 mm |
Původ | Turecko |
Vlasový materiál |
![]() Polyester je lehké a odolné syntetické vlákno, které se používá ve všech typech textilu. Díky svým vlastnostem je toto vlákno vynikajícím materiálem na výrobu koberců. Výsledkem je krásný koberec, který je hebký, pohodlný na chůzi a pěkně se leskne.
|
Osnovní materiál | Bavlna |
Výroba |
Strojně vázané
Mechanicky vyráběné koberce – výroba se provádí v pevných šířkách koberců a s pevně stanoveným počtem barev, které tvoří vzor koberce. Strojově vázané koberce vyžadují při své výrobě podstatně méně času než ručně vázané koberce, což vysvětluje daný cenový rozdíl.
|
Známé také jako | Ryamatta |
Velikost |
200x300
Mějte na paměti, že může dojít k drobnému rozdílu ve velikosti z důvodu použití bavlny jako spodní vrstvy tohoto koberečku.
|
Odolný polyester
Lalique Koberec - Bělavý
200x300 cm
7 136 Kč
(Včetně DPH)
200x300 cm

Bělavý
Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů
Bezplatné vrácení
Tento koberec momentálně není k dispozici. Můžete jej přidat do seznamu oblíbených položek - upozorníme Vás, když bude opět na prodej.
Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.