EXTRA sleva ve výši 10% na VŠECHNY produkty včetně zlevněného zboží! Kód: FLASH10
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Leia Koberec - Oranžová
160x230 cm

4 459 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Leia Koberec - Oranžová koberec z Turecko.

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.83 z 5
29 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

Gorgeous rug and a fabulous company to do business with!!

Přeložit
Marla – koupil 160x230

For the money, this rug looks and feels great. Hopefully it’s durable and stays looking good!

Přeložit
Chris Brown – koupil 160x230

Would highly recommend

Přeložit
Raye – koupil 160x230

Lovely colours, great quality, very good value for money.

Přeložit
Aideen Leonard – koupil 160x230

The carpet is the same as in the picture, the color is beautiful and bright. The thickness is a little thinner than I thought, but still beautiful. During packaging, it was folded instead of rolled, so it was broken in some places, I hope it will smooth out in a few days.

Přeložit
Somogyi Z. – koupil Ø 150

Top qualité, belles couleurs, conforme à la description

Přeložit
Pauline N. – koupil 200x300

Absolutely stunning carpet. Looks a little bit more blue-tinted in some lights, but overall was exactly what I was hoping for.

Přeložit
Carmen – koupil Ø 200

Beautiful rug that fits perfectly in my apartment. I searched numerous online stores for this type of rug - large, classic but stylish and hardwearing. It's soft under the feet, colours are warm without being too dominant. Perfect with a green sofa.

Přeložit
Ms Barbara Kearney – koupil 200x300

Another great rug. Looks as expected- it got a bit squashed in shipping so needs to flatten out fully. Very pleased

Přeložit
Kate W. – koupil Ø 200

En vacker och mjuk matta. Först tveksam till syntetisk, men ok i köket.

Přeložit
Ingegärd Marianne Berzell – koupil 160x230

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.