Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Leloudo Koberec - Vícebarevná
200x300 cm

7 675 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Eleni Tsimi

Eleni Tsimi

Designér Řecko Řecko

Eleni Tsimidou je výtvarná umělkyně, absolventka Univerzity výtvarných umění, oboru Výtvarné a užité umění, sochařství, na Aristotelově univerzitě v Soluni. Vystudovala a pracovala v oboru konzervace umění. Vystudovala hru na klavír a hudební harmonii. Od roku 2002 pracuje s videem, fotografií a tvorbou mozaik. Podílí se na
Skupinových výstavách s instalacemi, videem a malbou. Věnuje se také scénografii a divadelnímu osvětlení pro divadelní hry. Poslední roky se věnuje volné tvorbě s dětmi.

Koberce podle Eleni Tsimi

Leloudo

Zahrada v jarním čase

Leloudo Koberec - Vícebarevná koberec z Turecko.

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.