Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Luxusní viskóza

Nahal Koberec - Zelená
Koberec oválný Ø 200 cm

7 602 
(Včetně DPH)

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Nahal Koberec - Zelená koberec z Turecko.

Te orientalne dywany wyraźnie nawiązują do dawnych dywanów perskich i będą doskonale pasować zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Włosie wykonane z wiskozy nadaje im wyjątkowego blasku. Materiał w dotyku przypomina jedwab – jest wyjątkowo miękki i wygodny. Osnowę wykonano z bawełny, co sprawia, że jest wyjątkowo wytrzymała natomiast spód każdego z dywanów został pokryty cienką warstwą lateksu, która zapobiega ślizganiu się po podłodze. Bolara Viscose (Oriental)
Tyto orientální koberce výslovně navazují na staré perské koberce a jsou vhodné do tradičních i moderních interiérů . Vlas vyrobený z viskózy jim dodává originální lesk. Materiál na dotek evokuje hedvábí - je velmi měkký a pohodlný. Osnova je vyrobena z bavlny, která je mimořádně pevná a spodní strana každého koberce je potažena tenkou vrstvou latexu, který zabraňuje klouzání koberce po podlaze.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Luxusní viskóza  Luxusní viskóza

Viskóza je uměle vyráběné vlákno na bázi přírodních materiálů, jako je bavlna či buničina. Tento materiál je velmi měkký a lesklý, jenž poskytuje vzhled podobný hedvábí. Často se používá ke zvýraznění detailů a zajišťuje nádherný lesk, se kterým se lze setkat jen u hedvábných koberců.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!


Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.