Nain Florentine - Tmavě modrý

250x350 cm
12 678 

Počet ks skladem: 5

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Nain Florentine - Tmavě modrý koberec z Turecko.

Vzory těchto krásných, strojově tkaných koberců jsou inspirovány tradičními perskými koberci. Výsledkem je koberec, který se hodí jak do moderně, tak i tradičně zařízených pokojů. Vlas tohoto orientálního koberce se skládá zejména z polypropylenových vláken (technologie Heatset) - plastické hmoty s vlastnostmi přírodních materiálů. Detaily jsou vyrobeny z polyesteru, který vytváří hedvábně hladký povrch a ještě výraznější a živý vzor. Výsledkem je koberec s exkluzivním vzhledem, měkký a pohodlný pro chůzi. Koberec je chráněn bavlněnou osnovou, díky které je odolnější a tenkou vrstvou latexu na spodní straně, která zabraňuje klouzání po podlaze.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

PP Heatset/Polyester  PP Heatset/Polyester

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Rýchle dodanie (5 pracovných dní), koberec krásny. Zodpovedá popisu i fotografiám.

Liana H. – koupil 250x300, Feb -18

very happy with our purchase... website options are comprehensive with a wide variety of sizes and designs

Přeložit
customer – koupil 250x350, Aug -19

Smooth, very nice colors, increadibly comfy.

Přeložit
Jenny I. N. – koupil 250x350, Nov -17

This carpet matched our livingroom perfectly!

Přeložit
Liisa Lehtonen – koupil 200x250, Před 22 dny

Excellent and beautiful product.

Přeložit
alison – koupil 150x150, Sep -19

Fantastic Rug, the colours are so vibrant this just sets of my room.

Přeložit
Catherine M. – koupil 250x300, Sep -19

Lovely good size fit carpet

Přeložit
ash – koupil Ø 150, Aug -19

Wonderful quality rugs arrived in just days, as promised. The only thing to improve on is to reduce the plastic waste. I know it’s not an easy task but it’s an important one. Are you working on it?

Přeložit
Stephen B. – koupil 200x200, Jun -19

Wonderful quality rugs arrived in just days, as promised. The only thing to improve on is to reduce the plastic waste. I know it’s not an easy task but it’s an important one. Are you working on it?

Přeložit
Stephen B. – koupil Ø 200, Jun -19

The rug is very beautiful. Be careful. Instructions on the back of the rug recommend padding for prevention of slipping, etc., so I ordered Super-Stop. It didn't work. I sent a photograph of the results. They said it was because the rug was on a carpet and not on stone or wood and they refunded the money in full. I also ordered Stainremover to be at the ready just in case. It was advertised 10 x 10. As it cost £20 I thought it must be 10 items at £2 each. They said it was the size of one item, which is strange because it's long and narrow rather than square.

Přeložit
Elaine Mencher – koupil 120x180, May -19

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Speciální nabídka