Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Nain Florentine - Světle modrý

120x180 cm
4 228 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Nain Florentine - Světle modrý koberec z Turecko.

Vzory těchto krásných, strojově tkaných koberců jsou inspirovány tradičními perskými koberci. Výsledkem je koberec, který se hodí jak do moderně, tak i tradičně zařízených pokojů. Vlas tohoto orientálního koberce se skládá zejména z polypropylenových vláken (technologie Heatset) - plastické hmoty s vlastnostmi přírodních materiálů. Detaily jsou vyrobeny z polyesteru, který vytváří hedvábně hladký povrch a ještě výraznější a živý vzor. Výsledkem je koberec s exkluzivním vzhledem, měkký a pohodlný pro chůzi. Koberec je chráněn bavlněnou osnovou, díky které je odolnější a tenkou vrstvou latexu na spodní straně, která zabraňuje klouzání po podlaze.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna/Polyester  Umělá vlna/Polyester

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.79 z 5
508 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

Rýchle dodanie (5 pracovných dní), koberec krásny. Zodpovedá popisu i fotografiám.

Liana H. – koupil 250x300

A great price for a great quality rug. Looks more expensive then it was. Even has leather backing on the edges to stop corners from curling. Really pleased and will return to purchase next time I’m redecorating 👌🏻

Přeložit
Ruth Farrell – koupil 120x180

Love the carpet! Very good quality

Přeložit
MM  – koupil 120x180

The rug is very beautiful. Be careful. Instructions on the back of the rug recommend padding for prevention of slipping, etc., so I ordered Super-Stop. It didn't work. I sent a photograph of the results. They said it was because the rug was on a carpet and not on stone or wood and they refunded the money in full. I also ordered Stainremover to be at the ready just in case. It was advertised 10 x 10. As it cost £20 I thought it must be 10 items at £2 each. They said it was the size of one item, which is strange because it's long and narrow rather than square.

Přeložit
Elaine Mencher – koupil 120x180

I like the design and its good quality

Přeložit
Raymond V. – koupil 120x180

buona qualità, colori in linea con l'aspettativa, spedizione OK

Přeložit
Giuseppe P. – koupil 120x180

De calitate

Přeložit
Aniela L. – koupil 250x250

Beautiful rug highly recommend

Přeložit
Anne Hook – koupil 160x230

Rich colours, quality weave, lovely design.

Přeložit
Christine Fisher – koupil 200x200

Eccellente ratio qualità/price

Přeložit
Monica Giorgetti – koupil 200x250

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!