Nain Negin

300x400 cm
12 433 
30%
17 761 

Počet ks skladem: 7

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Nain Negin koberec z Turecko.

Vzory těchto krásných, strojově tkaných koberců jsou inspirovány tradičními perskými koberci. Výsledkem je koberec, který se hodí jak do moderně, tak i tradičně zařízených pokojů. Vlas tohoto orientálního koberce se skládá zejména z polypropylenových vláken (technologie Heatset) - plastické hmoty s vlastnostmi přírodních materiálů. Detaily jsou vyrobeny z polyesteru, který vytváří hedvábně hladký povrch a ještě výraznější a živý vzor. Výsledkem je koberec s exkluzivním vzhledem, měkký a pohodlný pro chůzi. Koberec je chráněn bavlněnou osnovou, díky které je odolnější a tenkou vrstvou latexu na spodní straně, která zabraňuje klouzání po podlaze.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

PP Heatset/Polyester  PP Heatset/Polyester

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

Very happy about my purchase. Good quality carpet at a reasonable price.

Přeložit
Rolance – koupil 300x400, Jul -19

Super quality rug with excellent stitching and finishing. Doesn’t move at all on lacquered wooden floor. Really heavy and dense. Much more beautiful than in website photos. Would recommend to anyone.

Přeložit
Martha Richardson – koupil 80x500, Apr -19

Prisen på dette teppet er så grei. Du får hva du betaler for, men her føler jeg at jeg har fått mer enn jeg har betalt for. Kjempe.:-)

Přeložit
Dag Sturla – koupil 300x400, May -19

Lever fuldt op til vores forventninger... Dog havde vi ikke på billedet set den gråblå farve i midten af tæppet...

Přeložit
Gitte Lynggaard – koupil 300x400, Oct -17

Jättefin matta! Uppfyller mina förväntningar. Är supernöjd med köpet,

Přeložit
Camilla – koupil 80x500, Nov -18

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Speciální nabídka