Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tkaní

Petra - Beige_Mix

250x350 cm
14 403 
10%
16 004 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Petra - Beige_Mix koberec z Indie.

Koberečky z PET příze Kilim jsou ručně tkané z použitých a poté recyklovaných PET lahví, které produkují materiál, který zároveň snáší vlhké podmínky. Proto se tyto koberečky hodí stejně dobře i pod jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Tyto oboustranné jedinečné koberečky mají krásně barvy a elegantní vzory. Udržujte váš kobereček svěží a čistý po dlouhou dobu pravidelným vysáváním a větráním. V případě nehody ihned odstraňte skvrny mírně navlhčeným hadříkem.

Kobereček je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Pro nejlepší trvanlivost nenechávejte kobereček dlouho vlhký, aniž byste jej nechali vyschnout. Tímto způsobem chráníte kobereček i povrch.

PET Polyester  PET Polyester

100% polyester (PET) from worn out but recycled PET bottles results in a material that is soft and nice to walk on. Also, PET bottles that are recycled and converted into textile fibers help to reduce overall consumption of new resources and protect the environment.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!