EXTRA sleva ve výši 10% na VŠECHNY produkty včetně zlevněného zboží! Kód: FLASH10
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tkaní

Petra Koberec - Tmavě šedá
Vnitřní / Venkovní
160x230 cm

5 636 
10%
6 262 
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 636 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Petra Koberec - Tmavě šedá koberec z Indie.

Koberečky z PET příze Kilim jsou ručně tkané z použitých a poté recyklovaných PET lahví, které produkují materiál, který zároveň snáší vlhké podmínky. Proto se tyto koberečky hodí stejně dobře i pod jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Tyto oboustranné jedinečné koberečky mají krásně barvy a elegantní vzory. Udržujte váš kobereček svěží a čistý po dlouhou dobu pravidelným vysáváním a větráním. V případě nehody ihned odstraňte skvrny mírně navlhčeným hadříkem.

Kobereček je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Pro nejlepší trvanlivost nenechávejte kobereček dlouho vlhký, aniž byste jej nechali vyschnout. Tímto způsobem chráníte kobereček i povrch.

Recyklovaný polyester  Recyklovaný polyester

100% polyester (PET) from worn out but recycled PET bottles results in a material that is soft and nice to walk on. Also, PET bottles that are recycled and converted into textile fibers help to reduce overall consumption of new resources and protect the environment.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.