Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tkaní

Petra Koberec - Světle šedá
Vnitřní / Venkovní
160x230 cm

5 636 
10%
6 262 
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 636 
(Včetně DPH)

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Petra Koberec - Světle šedá koberec z Indie.

Koberečky z PET příze Kilim jsou ručně tkané z použitých a poté recyklovaných PET lahví, které produkují materiál, který zároveň snáší vlhké podmínky. Proto se tyto koberečky hodí stejně dobře i pod jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Tyto oboustranné jedinečné koberečky mají krásně barvy a elegantní vzory. Udržujte váš kobereček svěží a čistý po dlouhou dobu pravidelným vysáváním a větráním. V případě nehody ihned odstraňte skvrny mírně navlhčeným hadříkem.

Kobereček je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Pro nejlepší trvanlivost nenechávejte kobereček dlouho vlhký, aniž byste jej nechali vyschnout. Tímto způsobem chráníte kobereček i povrch.

Recyklovaný polyester  Recyklovaný polyester

100% polyester (PET) z opotřebovaných, ale recyklovaných PET lahví vytváří materiál, který je měkký a příjemný na chůzi. Také PET lahve, které jsou recyklovány a přeměněny na textilní vlákna, pomáhají snižovat celkovou spotřebu nových zdrojů a chránit životní prostředí.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!


Inspirace


Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.