Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Railway Koberec - Modrá / Vícebarevná
160x230 cm

3 820 
30%
5 459 
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 820 
(Včetně DPH)

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Nancy Bladfält

Nancy Bladfält

Designér Švédsko Švédsko

Bakalářské studium průmyslového designu na UiD, Umeå.
V letech 1999-2001 pracoval jako designér ve společnosti LEGO, Dánsko.
Navrhoval vzory pro textil a další výrobky v letech 2003-2015. Pracuje jako interiérový designér ve společnosti Sweco Architects.

Můj styl je hravý, jednoduchý a často inspirovaný přírodou.

Koberce podle Nancy Bladfält

Railway

Železnice je novou verzí klasického koberce s autíčky. Skutečnost, že stopa začíná a končí na okrajích koberce, znamená, že hra může pokračovat i za hranicemi koberce. Dítě si může vytvořit cestu s hračkami, tunely, jezírky nebo jinými překážkami, kterými může vláček projet. Dráhu lze použít i jako cestu pro autíčka nebo pro hru nebe, peklo, ráj pro malé figurky. Domečky a ovečky podporují i další hry, při kterých není vozidlo hlavní náplní. Měkké tvary v rozích mohou být mraky, stromy nebo dokonce strašidelná mlha, které je třeba se vyhnout.

Railway Koberec - Modrá / Vícebarevná koberec z Turecko.

Koberce pro děti budou zajímavým dekoračním prvkem v pokojích nejmladších rodinných příslušníků. Originální a příjemný design stimuluje dětskou fantazii a bude povzbuzovat ke hře a učení. Kromě vysokých dekoračních předností jsou naše dětské koberce velmi pohodlné - ideální na sezení a hraní. Hustý vlas koberců je vyroben z polypropylenového vlákna (technologií Heatset) s vlastnostmi velmi podobnými přírodním materiálům. Vlastnosti materiálu používaného v našich kobercích pro děti umožňují jejich snadné čištění bez tvoření žmolků a jsou vhodné pro alergiky. Spodní část každého koberce je pokryta tenkou vrstvou latexu, aby se zabránilo jeho klouzání po podlaze a ti nejmenší po něm mohli bez obav chodit.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna / Polyester  Umělá vlna / Polyester

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!


Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.