Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Santorini Koberec - Béžová / Šedá
140x200 cm

3 331 
(Včetně DPH)

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Santorini Koberec - Béžová / Šedá koberec z Turecko.

Koberce typu Shaggy jenž se těší neutuchající popularitě se hodí do většiny moderních domů, dětských a mládežnických pokojů. Díky svému hustému vlasu jsou pohodlné na chůzi a ideální pro relaxaci u televize a díky zajímavé paletě barev budou vhodné i pro ty nejodvážnější aranžmá interiéru. Vlas koberců Shaggy byl vyroben z polypropylenového vlákna - plastu, který má vlastnosti přírodního materiálu a celou řadu výhod. Jeho největším přínosem je ohleduplnost vůči alergikům (např. na zvířecí srst). Další výhodou je solidní konstrukce, díky čemuž koberec neztrácí vlas a snadno se čistí.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.