Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Smears

200x300 cm
5 913 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Julia Kononenko

Julia Kononenko

Designér Ukraine Ukraine

I am a young designer, graduated from Academy of Design with a degree in Industrial Design. After graduating, I took part in many festivals and competitions, and three years ago decided to create my own studio Kononenko ID, with the slogan: "The art of transforming idea into a form!"
Ideas come to me often, and very spontaneous, but I love to draw and create alone when near my cat and good music playing in the headphones, we create together something incredible.
I am passionate about design, graphic and interior design, especially product design. This is my vocation and part of life.Koberce podle Julia Kononenko

Smears

Abstract composition on a theme of birds in the natur.

Smears koberec z Turecko.

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!