Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Splash

140x200 cm
3 572 
20%
4 465 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Splash koberec z Turecko.

Koberce pro děti budou zajímavým dekoračním prvkem v pokojích nejmladších rodinných příslušníků. Originální a příjemný design stimuluje dětskou fantazii a bude povzbuzovat ke hře a učení. Kromě vysokých dekoračních předností jsou naše dětské koberce velmi pohodlné - ideální na sezení a hraní. Hustý vlas koberců je vyroben z polypropylenového vlákna (technologií Heatset) s vlastnostmi velmi podobnými přírodním materiálům. Vlastnosti materiálu používaného v našich kobercích pro děti umožňují jejich snadné čištění bez tvoření žmolků a jsou vhodné pro alergiky. Spodní část každého koberce je pokryta tenkou vrstvou latexu, aby se zabránilo jeho klouzání po podlaze a ti nejmenší po něm mohli bez obav chodit.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna/Polyester  Umělá vlna/Polyester

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!