Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Odstraňovač skvrn

10x10 cm
538 

Specifikace

ID koberce CVSR1
Velikost 10x10

Odstraňovač skvrn

Jemný, přesto však účinný odstraňovač skvrn složený z aktivních látek rostlinného původu. Odstraňovač skvrn CarpetVista účinně odstraňuje skvrny z tuků, šťáv, koly, kávy, červeného vína, čaje, kečupu, trávy, jídla, sazí, rzi, žvýkaček, inkoustu apod.
Dodržování postupu je snadné: jednoduše nastříkáte přípravek na skvrnu a zbytek už necháte na něm. Kapalina obalí špínu, která zaschne a vytvoří drobné krystalky, jež lze poté vysát.

Odstraňovač skvrn CarpetVista je nejen přátelský k vláknům, je i bez zápachu a neobsahuje žádná rozpouštědla, ani syntetické chemické přípravky. Je vhodný pro všechny ručně i strojově vyráběné koberce ze syntetického a přírodního vlákna, nedoporučuje se však pro použití na sisalové koberce. Přípravek lze použít i na jiné textilie, polstrovaný nábytek, autopotahy apod.

Pro dosažení nejlepších výsledků je nutné provést zákrok co nejrychleji. Dojde-li k nějaké nehodě, je rozumné mít tento odstraňovač skvrn po ruce, abyste mohli reagovat včas. Je to jak levnější, tak pohodlnější alternativa než muset čelit komplikacím a odnášet koberce do čistírny.

Obsah (ml): 250

Stáhněte si pokyny jak použít odstraňovač skvrn od společnosti CarpetVista

Zde si můžete stáhnout Bezpečnostní list odstraňovače skvrn společnosti CarpetVista

Podívejte se na klip o Stain Remover

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!