Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Odolný polyester

Teddi Koberec - Bělavý
160x230 cm

4 818 
10%
5 353 
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 818 
(Včetně DPH)

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Teddi Koberec - Bělavý koberec z Turecko.

Naše velmi oblíbené koberce Shaggy jsou vhodné do moderní domácnosti, dětského pokoje nebo pokoje pro mládež. Díky hustému vlasu a zajímavým barvám jsou koberce velmi pohodlné a měkké na chůzi nebo na odpočinek u televize. Třásně v koberci jsou vyrobeny ze
syntetického materiálu s textilním pocitem, který má mnoho dobrých vlastností. Jednou z hlavních výhod tohoto materiálu je, že se dobře hodí pro osoby s alergií například na zvířecí srst. Další výhodou je, že koberec výrazně neuvolňuje vlákna, což znamená snadnější čištění. Doporučujeme protiskluzovou úpravu, která zabrání klouzání po podlaze a zvýší pohodlí.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Odolný polyester  Odolný polyester

Polyester je lehké a odolné syntetické vlákno, které se používá ve všech typech textilu. Díky svým vlastnostem je toto vlákno vynikajícím materiálem na výrobu koberců. Výsledkem je krásný koberec, který je hebký, pohodlný na chůzi a pěkně se leskne.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!


Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.