Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ruční tkaní

Tulum

140x200 cm
5 585 
20%
6 981 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Specifikace

ID koberce CVD22876
Hustota uzlů přibližná 25 000 - 35 000 v uzlech na m²

Hustotu uzlíků můžete snadno vypočítat sami tak, že spočítáte počet uzlíků na 1 centimetr podélně a 1 centimetr napříč a pak tyto hodnoty mezi sebou vynásobíte. Výsledek pak vynásobte 10 000 a dostanete počet uzlíků na metr čtvereční.

Někteří prodejci koberců nadsazují údaj o hustotě uzlíků, takže abyste si mohli být jisti, že ohledně ceny porovnáváte správné hodnoty, vyplatí se zkontrolovat si hustotu uzlíků vlastním přičiněním. Většinou je u koberců CarpetVista fotografie rubu s pravítkem, což vám před výběrem koberce umožní zkontrolovat si kvalitu uzlíků a snadno spočítat jejich přesnou hustotu.

Tloušťka ≈ 5 mm
Původ Indie
Vlasový materiál PET Polyester
100% polyester (PET) from worn out but recycled PET bottles results in a material that is soft and nice to walk on. Also, PET bottles that are recycled and converted into textile fibers help to reduce overall consumption of new resources and protect the environment.
Osnovní materiál Polyester
Výroba Ruční tkaní
Ručně tkané koberce jsou vytvářeny vzájemným propojením osnovy a útku, což vytváří relativně tenký koberec bez vlasu.
Velikost 140x200
Tento koberec je ručně vázaný/tkaný; proto může dojít k rozdílům ve tvaru, tloušťce, vzorech a velikosti. Tato skutečnost se týká zejména koberců vázaných v kočovnické a vesnické výrobě.

Tulum koberec z Indie.

Koberečky z PET příze Kilim jsou ručně tkané z použitých a poté recyklovaných PET lahví, které produkují materiál, který zároveň snáší vlhké podmínky. Proto se tyto koberečky hodí stejně dobře i pod jídelní stůl nebo do obývacího pokoje. Tyto oboustranné jedinečné koberečky mají krásně barvy a elegantní vzory. Udržujte váš kobereček svěží a čistý po dlouhou dobu pravidelným vysáváním a větráním. V případě nehody ihned odstraňte skvrny mírně navlhčeným hadříkem.

Kobereček je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Pro nejlepší trvanlivost nenechávejte kobereček dlouho vlhký, aniž byste jej nechali vyschnout. Tímto způsobem chráníte kobereček i povrch.

PET Polyester  PET Polyester

100% polyester (PET) from worn out but recycled PET bottles results in a material that is soft and nice to walk on. Also, PET bottles that are recycled and converted into textile fibers help to reduce overall consumption of new resources and protect the environment.

Care & Fair

Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace CARE & FAIR. Jejich posláním je zlepšovat životní podmínky tkalců koberců v Indii a jejich rodinách prostřednictvím vzdělávání a zdravotnictví.

Přečtěte si více

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!