Koberec Vases CVD13691

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Vases

200x250 cm Strojně vázané

Hodnocení zákazníků

4.68 z 5

22 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot
Zobrazit více

A first class product that not only looks good but is also very well made. Worth more than every penny spent. Unfortunately the size was a bit off. Instead of 250 x 200, the actual dimensions are 248 x 191. But that doesn't detract from how great this rug is. We have already ordered a second one.

Přeložit
Kevin D. – koupil 200x250, Apr -18

Good quality! Looks better than on the web site .Great feature in my room .Fabulous!

Přeložit
Cleo Jones  – koupil 200x250, Jan -18

Modern design and well priced....very happy with purchase

Přeložit
Stuart – koupil Ø 200, Feb -18

geeft de uitstraling die ik verwachtte, prachtig kleurenpalet, brengt lente in huis

Přeložit
eddy giegas – koupil 200x250, Mar -19

Goeder kwaliteit voor een redelijke, betaalbare prijs.

Přeložit
Randy H. – koupil 200x250, Mar -19

Flot tæpper!

Přeložit
Qunhui Mao – koupil 200x250, Mar -19

Ich liebe diesen teppich! Klasse design und gemütliche Qualität

Přeložit
doriss – koupil 200x250, Dec -18

Prachtige kleuren, goede maat. Precies wat ik verwacht had. Ik hoop alleen dat de vouwen en omgekrulde hoeken nog verdwijnen.

Přeložit
Rita P. – koupil 200x250, Nov -18

Het kleed Vases gaan wij gebruiken als wandkleed op kantoor en zal niet belast worden door er over te lopen of iets dergelijks. Prijs-kwaliteit is prima en de kleuren zoals gehoopt/verwacht.

Přeložit
Yvette – koupil 160x230, Před 14 dny

Tapis méga canon!

Přeložit
Anne B. – koupil Ø 200, Před 15 dny
ID koberce CVD13691
Bodů na m2 307000
Přibližná tloušťka 11 mm
Původ Turecko
Vlasový materiál PP Frisé
Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.
Osnovní materiál Bavlna
Výroba Strojně vázané
Mechanicky vyráběné koberce – výroba se provádí v pevných šířkách koberců a s pevně stanoveným počtem barev, které tvoří vzor koberce. Strojově vázané koberce vyžadují při své výrobě podstatně méně času než ručně vázané koberce, což vysvětluje daný cenový rozdíl.
Velikost 200x250

Mějte na paměti, že může dojít k drobnému rozdílu ve velikosti z důvodu použití bavlny jako spodní vrstvy tohoto koberečku.

6 037 
- 37% =
3 825 Kč
Velikost:
Koupit
30 dní záruka na vrácení peněz

Sorin Matei

Designér: Sorin Matei

Rumunsko

Rumunsko

My name is Sorin Matei and I’m a 28 year-old artist. I have a great passion for all visual arts, especially in the digital domain.

I was raised in the city of Oradea/Nagyvárad (Romania), but spent most school vacations in the beautiful Transylvanian countryside at my grandparents village, where time seemed endless. As my ambitions grew, so did the taste for city life. So my inspiration comes from both worlds, the rural past and urban future.

In 2007, after finishing the Faculty of Arts, here in Oradea, I struggled finding a good-paying job using my art skills. If you aren’t a doctor, lawyer, banker or IT Expert, you are nothing in Romania. So I tried for Medicine school, bur after 2 years of study, something pulled me back to my beloved arts.

So, in 2011, I made a promise to myself never giving up again and since then I’ve been living happily as a freelance artist.

Koberce podle Sorin Matei


Otázky?

Máte-li jakékoli dotazy související s tímto kobercem, neváhejte se nás prosím zeptat. Rádi vám poradíme.Speciální nabídkaZbývají 3 dny

Jarní výprodej
Sleva až  50%

VYNIKAJÍCÍ
4.72 z 5
681 zákazníků napsalo recenzi
Lidija B.:
Спасибо, хорошо работаете!
Zbývají 10 dny

Světlé koberce

Sdílet tento koberec.
Řekněte o nás svým přátelům