Vases

Ø 200 cm
3 840 
20%
4 816 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Sorin Matei

Sorin Matei

Designér Rumunsko Rumunsko

My name is Sorin Matei and I’m a 28 year-old artist. I have a great passion for all visual arts, especially in the digital domain.

I was raised in the city of Oradea/Nagyvárad (Romania), but spent most school vacations in the beautiful Transylvanian countryside at my grandparents village, where time seemed endless. As my ambitions grew, so did the taste for city life. So my inspiration comes from both worlds, the rural past and urban future.

In 2007, after finishing the Faculty of Arts, here in Oradea, I struggled finding a good-paying job using my art skills. If you aren’t a doctor, lawyer, banker or IT Expert, you are nothing in Romania. So I tried for Medicine school, bur after 2 years of study, something pulled me back to my beloved arts.

So, in 2011, I made a promise to myself never giving up again and since then I’ve been living happily as a freelance artist.

Koberce podle Sorin Matei

Popis

Tyto moderní koberce jsou k dispozici v mnoha velikostech a vzorech a mohou se stát krásným ústředním bodem Vašeho domova.Na jejich výrobu používáme polypropylenové všité vlákno s vlastnostmi příznačnými pro přirozené vlákna. Kromě měkkého vlasu pohodlného na chůzi má tento materiál i další přednosti, nevytváří se na něm žmolky a snadno se udržuje.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Materiál

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

Modern design and well priced....very happy with purchase

Přeložit
Stuart – koupil Ø 200, Feb -18

A first class product that not only looks good but is also very well made. Worth more than every penny spent. Unfortunately the size was a bit off. Instead of 250 x 200, the actual dimensions are 248 x 191. But that doesn't detract from how great this rug is. We have already ordered a second one.

Přeložit
Kevin D. – koupil 200x250, Apr -18

Good quality! Looks better than on the web site .Great feature in my room .Fabulous!

Přeložit
Cleo Jones  – koupil 200x250, Jan -18

Conforme au produit commandé

Přeložit
Michelle T. – koupil Ø 200, Aug -19

Tapis méga canon!

Přeložit
Anne B. – koupil Ø 200, May -19

Pour le prix qualité correcte

Přeložit
Le Grégam – koupil Ø 200, Jul -19

Beau tapis coloré, taille un tout petit plus petit (-2cm) qu’indiqué

Přeložit
Julien L. – koupil 200x250, Před 13 dny

Et lække tæpper som lever op til mine forventninger af kvalitet. . Jeg er mega tilfreds.

Přeložit
Dorthe Petersen  – koupil 250x350, Před 15 dny

De er hva jeg liker

Přeložit
Mirela Chertes – koupil 200x300, Aug -19

Prachtige kleuren en een warme uitstraling!

Přeložit
R. G. – koupil 200x300, Aug -19

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Speciální nabídka