Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

World

120x180 cm
3 444 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Nancy Bladfält

Nancy Bladfält

Designér Švédsko Švédsko

BA in Industrial Design at UiD, Umeå.
Worked as a designer at LEGO, Denmark 1999-2001.
Designed patterns for textiles and other products 2003 - 2015. Working as an interior designer at Sweco Architects.

My style is playful, simple and often inspired by nature.

Koberce podle Nancy Bladfält

World

World is a rug for the adventurous child who maybe wishes to sail around the globe or live out his dreams of being a pilot. The different vehicles are game starters, but the most significant part is the surrounding environment which can be interpreted as either sky or sea. The clouds and sun inspire new and exciting games – what happens if the plane flies through a snowstorm? Even when the rug is not being used for play it also makes for a nice decorative piece in the room.

World koberec z Turecko.

Koberce pro děti budou zajímavým dekoračním prvkem v pokojích nejmladších rodinných příslušníků. Originální a příjemný design stimuluje dětskou fantazii a bude povzbuzovat ke hře a učení. Kromě vysokých dekoračních předností jsou naše dětské koberce velmi pohodlné - ideální na sezení a hraní. Hustý vlas koberců je vyroben z polypropylenového vlákna (technologií Heatset) s vlastnostmi velmi podobnými přírodním materiálům. Vlastnosti materiálu používaného v našich kobercích pro děti umožňují jejich snadné čištění bez tvoření žmolků a jsou vhodné pro alergiky. Spodní část každého koberce je pokryta tenkou vrstvou latexu, aby se zabránilo jeho klouzání po podlaze a ti nejmenší po něm mohli bez obav chodit.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna/Polyester  Umělá vlna/Polyester

Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!