Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Koberec nenáročný na údržbu

Zebra Koberec - Hořčicově žlutá
Vnitřní / Venkovní
Plastové koberec 200x280 cm

10 463 
(Včetně DPH)
Pouze 2 skladem

Rychlé dodání: 2 - 4 pracovních dnů

Bezplatné vrácení

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Zebra Koberec - Hořčicově žlutá koberec z Švédsko.

Klasické plastové koberce pro vnitřní i venkovní použití s vysokou odolností proti UV záření, vyrobené ve Švédsku. Koberec změkčuje, chrání podlahy a vytváří všude útulné prostředí, od kuchyně a chodby až po terasu. Koberec je tkaný ze švédských plastových pásů bez obsahu ftalátů od předního světového výrobce Gislaved Folie AB na tradičních tkalcovských stavech. Plastové koberce jsou velmi odolné, odolávají vlhkosti a nečistotám a vyžadují minimální údržbu. Koberce mají velmi dlouhou životnost, takže mají malý dopad na životní prostředí.

Koberec nenáročný na údržbu

K odstranění skvrn použijte jemný čisticí prostředek nebo koberec vyperte při teplotě 30 °C bez odstředění nebo sušení v bubnové sušičce. Odchylky velikosti mohou nastat z technických důvodů tkaní. Tloušťka 5 mm.

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.