Ziegler Greenville

300x400 cm
15 336 

Tento koberec momentálně není k dispozici. Můžete jej přidat do seznamu oblíbených položek - upozorníme Vás, když bude opět na prodej.

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Ziegler Greenville koberec z Turecko.

Tyto krásné orientální koberce jsou replikami oblíbených koberců Ziegler, motivovaných vzory ze starověké Persie. Charakteristickým rysem antických vzorů je jasnější paleta barev ve srovnání s jinými orientálními koberci. Poptávka po kobercích Ziegler se udržuje na dlouhodobě vysoké úrovni, protože díky jejich barevné rozmanitosti ideálně zapadají do většiny klasicky i moderně zařízených místností. Vlas je vyroben z polypropylenového všitého vlákna s vlastnostmi příznačnými pro přirozený vlas. Vlastnosti materiálu zajišťují jemnost a vysoké užitné pohodlí, koberec se snadno udržuje a nevytvářejí se na něm žmolky.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.84 z 5
92 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

The rug is very nice I am very happy with my purchase!

Přeložit
Kettylin – koupil 300x400

beautiful, value for money

Přeložit
Saleh S. – koupil 300x400

This is a really luxurious feeling rug, deep pile, feels very expensive

Přeložit
Vicki Leigh-Mackenzie – koupil 300x400

Our second rug ordered and again we are delighted. The colours and quality are fabulous... It is the most beautiful, soft rug which perfectly complements our room. The shades of cream, grey and soft blue are just gorgeous. Love it.

Přeložit
Pam Barnes – koupil 300x400

I like the pattern of this rug even more in person. It arrived quickly and is surprisingly soft and plush to walk on. I'm only giving 4 stars because we've had it less than a week and already threads are coming loose/undone. So far it doesn't seem to be causing much damage to the rug, but it's not a great feeling to pay hundreds of euros for a rug and have it be coming apart in a few days. But for the size rug we wanted, this price is unbeatable.

Přeložit
Niki S. – koupil 300x400

the carpet we like very much, only delivered not as a roll,but as a package thereforer 3 rows of bobbles on the length of the carpet on your advice we put big books on the bobbles you told us the bobbles will disappear in a couple of days

Přeložit
Henk H. – koupil 300x400

Beautiful rug and exactly what I was looking for. Quality and price point is fantastic.

Přeložit
freyja – koupil 200x300

Totale saztisfaction

Přeložit
Claude N. – koupil 300x300

Great product

Přeložit
Anne S. – koupil 200x300

Colours just like on the picture! Perfect carpet! Thank you!

Přeložit
Riina P. – koupil 200x300

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!