Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ziegler Kaspin - Rudý

80x500 cm
3 888 
32%
5 731 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Ziegler Kaspin - Rudý koberec z Turecko.

Tyto krásné orientální koberce jsou replikami oblíbených koberců Ziegler, motivovaných vzory ze starověké Persie. Charakteristickým rysem antických vzorů je jasnější paleta barev ve srovnání s jinými orientálními koberci. Poptávka po kobercích Ziegler se udržuje na dlouhodobě vysoké úrovni, protože díky jejich barevné rozmanitosti ideálně zapadají do většiny klasicky i moderně zařízených místností. Vlas je vyroben z polypropylenového všitého vlákna s vlastnostmi příznačnými pro přirozený vlas. Vlastnosti materiálu zajišťují jemnost a vysoké užitné pohodlí, koberec se snadno udržuje a nevytvářejí se na něm žmolky.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.81 z 5
143 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

The rug arrived on time beautiful condition excellent quality and service, this is my third rug from carpet vista I wouldn’t buy from anywhere else, very happy customer thank you.

Přeložit
Scott K. – koupil 80x500

Beautiful Rug, Good quality, fast delivery, variety of sizes Definitely recommend to anyone

Přeložit
Sarin R – koupil 80x500

This runner is very good value, we bought the same one five years ago. It gets a lot of use being the entrance to our chalet. It’s soft to walk on. We were so happy with the one we bought five years ago we have bought two this time bit both halls. We only got rid of the last one as it was grubby as there is a lot of wear in out entrance hall. Great value fir money

Přeložit
Susan Bogan – koupil 80x500

Very good quality rug; helpful website; efficient and friendly service. Very happy with my purchases.

Přeložit
Jeff – koupil Ø 150

Lovely pattern and quality

Přeložit
Linda – koupil 80x300

A lovely rug that arrived promptly and on time. The colour was exactly as it appears online and makes my hallway look more inviting and homely. I would definitely consider buying another rug from here in the future.

Přeložit
Ann B. – koupil 80x300

Looks as good if not better than others I have seen elsewhere for triple the cost of this one.

Přeložit
Elizabeth Wakefield – koupil 192x300

good product for everyday utility

Přeložit
Luigi – koupil 80x300

Have sent a review

Přeložit
susan evans – koupil 80x400

Excellent product delivered on time.

Přeložit
Jennifer Brett  – koupil 80x250

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!