Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ziegler Manhattan

240x294 cm
7 874 
10%
8 749 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Ziegler Manhattan koberec z Turecko.

Tyto krásné orientální koberce jsou replikami oblíbených koberců Ziegler, motivovaných vzory ze starověké Persie. Charakteristickým rysem antických vzorů je jasnější paleta barev ve srovnání s jinými orientálními koberci. Poptávka po kobercích Ziegler se udržuje na dlouhodobě vysoké úrovni, protože díky jejich barevné rozmanitosti ideálně zapadají do většiny klasicky i moderně zařízených místností. Vlas je vyroben z polypropylenového všitého vlákna s vlastnostmi příznačnými pro přirozený vlas. Vlastnosti materiálu zajišťují jemnost a vysoké užitné pohodlí, koberec se snadno udržuje a nevytvářejí se na něm žmolky.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.82 z 5
202 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

The rug is a lovely colour and is exactly what I was hoping for. The price was excellent as it was on sale. I’m very happy with it in every respect.

Přeložit
Ms A O'Sullivan – koupil 240x294

I’m very happy with my choice. Nice colours as expected. Cosy look, comfy to walk👍😊

Přeložit
Beata Suska – koupil 240x294

soft, beautiful, decent colors, smells neutral - which is important

Přeložit
T.W., Switzerland.  – koupil 240x294

Rug is Beautiful colour and quality- was too big for my room so returned without any issues and re ordered smaller size

Přeložit
Cloud – koupil 240x294

Fan tas ti co

Přeložit
Jaime O. – koupil 240x333

Lovely thick rug, good quality, exactly as per photo

Přeložit
Alison – koupil 200x245

Very beautiful carpet

Přeložit
M-L – koupil 196x200

A beautiful rug. It looks far more expensive than the price I paid. Very elegant. When I saw the package my heart sank because it looked small but after opening the pack and laying out the rug I was delighted. I want more of these rugs now.

Přeložit
John124 – koupil 240x333

At first I was a bit afraid, because the product was really cheap for it's size, but as I received it I see that the quality is perfect. The rug is soft to touch but firm enough to keep shape and withstand some heavy traffic. The color is a bit colder than on the picture but for me it fitted perfectly in anyway.

Přeložit
Yana N. – koupil 245x250

Beautiful rug, exactly as described. Delighted with my purchase. Whole experience very positive from ordering process to delivery.

Přeložit
Avril  – koupil 245x250

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!