Nenechte si ujít nabídky na Cyber Week - slevy až 60%!
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ziegler Manhattan
Koberec oválný Ø 200 cm

5 731 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Ziegler Manhattan koberec z Turecko.

Tyto krásné orientální koberce jsou replikami oblíbených koberců Ziegler, motivovaných vzory ze starověké Persie. Charakteristickým rysem antických vzorů je jasnější paleta barev ve srovnání s jinými orientálními koberci. Poptávka po kobercích Ziegler se udržuje na dlouhodobě vysoké úrovni, protože díky jejich barevné rozmanitosti ideálně zapadají do většiny klasicky i moderně zařízených místností. Vlas je vyroben z polypropylenového všitého vlákna s vlastnostmi příznačnými pro přirozený vlas. Vlastnosti materiálu zajišťují jemnost a vysoké užitné pohodlí, koberec se snadno udržuje a nevytvářejí se na něm žmolky.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.82 z 5
210 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

Chosen on a website which is always a bit of a risk but the quality turned out to be even better than we had hoped for!

Přeložit
Stephen Carroll – koupil 160x230

Excellent rug which looks really classy in situ.

Přeložit
Richard – koupil 250x250

Fan tas ti co

Přeložit
Jaime O. – koupil 240x340

Lovely thick rug, good quality, exactly as per photo

Přeložit
Alison – koupil 200x250

Very beautiful carpet

Přeložit
M-L – koupil 200x200

A beautiful rug. It looks far more expensive than the price I paid. Very elegant. When I saw the package my heart sank because it looked small but after opening the pack and laying out the rug I was delighted. I want more of these rugs now.

Přeložit
John124 – koupil 240x340

At first I was a bit afraid, because the product was really cheap for it's size, but as I received it I see that the quality is perfect. The rug is soft to touch but firm enough to keep shape and withstand some heavy traffic. The color is a bit colder than on the picture but for me it fitted perfectly in anyway.

Přeložit
Yana N. – koupil 250x250

Beautiful rug, exactly as described. Delighted with my purchase. Whole experience very positive from ordering process to delivery.

Přeložit
Avril  – koupil 250x250

Very difficult to find a 390cm diameter circular rug, let alone at an affordable price. I cannot recommend this product enough.

Přeložit
Damien Mead – koupil Ø 300

Fantastic price for a large elegant rug! This is my second time ordering and will be ordering again. Free delivery is a bonus. Thank you!

Přeložit
Fiona Smith – koupil 250x250

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.