Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce

Ziegler Manhattan

140x196 cm
3 402 

Barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak.

Ziegler Manhattan koberec z Turecko.

Tyto krásné orientální koberce jsou replikami oblíbených koberců Ziegler, motivovaných vzory ze starověké Persie. Charakteristickým rysem antických vzorů je jasnější paleta barev ve srovnání s jinými orientálními koberci. Poptávka po kobercích Ziegler se udržuje na dlouhodobě vysoké úrovni, protože díky jejich barevné rozmanitosti ideálně zapadají do většiny klasicky i moderně zařízených místností. Vlas je vyroben z polypropylenového všitého vlákna s vlastnostmi příznačnými pro přirozený vlas. Vlastnosti materiálu zajišťují jemnost a vysoké užitné pohodlí, koberec se snadno udržuje a nevytvářejí se na něm žmolky.

Zde si můžete přečíst více o strojově tkaných kobercích…

Umělá vlna  Umělá vlna

Koberce s PP vláknem - fries - jsou vyrobeny z pevně stočených PP přízí v různých barvách, které koberci dodávají oživující lesk. Polypropylen je uměle vyráběné vlákno šetrné k životnímu prostředí. PP má vysokou odolnost proti opotřebení a dobře snáší teplo, ale je citlivý na chlad. Koberce vyrobené pomocí PP tuhnoucího teplem jsou ideální pro osoby s alergiemi, například na přírodní materiály. Tento materiál je antistatický, což znamená, že neuvolňuje vlákna, ani na něm nelpí prach a snadno se čistí.

OEKO-TEX®

Všechny naše strojově vázané koberce z Turecka jsou certifikovány podle STANDARD 100 by OEKO-TEX®, celosvětově jednotným a nezávislým systémem testování a certifikace textilu. Certifikace znamená, že hotový produkt neobsahuje nebezpečné chemikálie.

Hodnocení produktu

4.82 z 5
202 zákazníků si prohlédlo tento koberec na nezávislé stránce Trustpilot

Very good product, acceptable price

Přeložit
Mike Aird – koupil 140x196

Rewelacyjny dywan, idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

Přeložit
Katarzyna G. – koupil 140x196

Fan tas ti co

Přeložit
Jaime O. – koupil 240x333

Lovely thick rug, good quality, exactly as per photo

Přeložit
Alison – koupil 200x245

Very beautiful carpet

Přeložit
M-L – koupil 196x200

A beautiful rug. It looks far more expensive than the price I paid. Very elegant. When I saw the package my heart sank because it looked small but after opening the pack and laying out the rug I was delighted. I want more of these rugs now.

Přeložit
John124 – koupil 240x333

At first I was a bit afraid, because the product was really cheap for it's size, but as I received it I see that the quality is perfect. The rug is soft to touch but firm enough to keep shape and withstand some heavy traffic. The color is a bit colder than on the picture but for me it fitted perfectly in anyway.

Přeložit
Yana N. – koupil 245x250

Beautiful rug, exactly as described. Delighted with my purchase. Whole experience very positive from ordering process to delivery.

Přeložit
Avril  – koupil 245x250

Very difficult to find a 390cm diameter circular rug, let alone at an affordable price. I cannot recommend this product enough.

Přeložit
Damien Mead – koupil Ø 300

Fantastic price for a large elegant rug! This is my second time ordering and will be ordering again. Free delivery is a bonus. Thank you!

Přeložit
Fiona Smith – koupil 245x250

Nějaké otázky?

Neváhejte se nás zeptat!