Nenechte si ujít nabídky na Cyber Week - slevy až 60%!
Nový
Vizuální vyhledávání
Vyfoťte nebo nahrajte obrázek a najděte podobné koberce
Colourful Berber - Limitovaná Edice
Colourful Berber - Limitovaná Edice

Colourful Berber - Limitovaná Edice

loading
Stránka z 1
109 koberce
Colourful Berber - Limitovaná Edice

Colourful Berber - Limitovaná Edice

Oslavujeme umělecké a barevné vzory koberců Berber a představujeme novou kolekci s variantami pro všechny peněženky:

Nové, strojově vyráběné kvalitní koberce ze syntetických vláken podobných vlně. Mají nízký a hustý vlas bez žmolků a snadno se čistí. Vzory jsou berberské s inspirací z pravých ručně vyráběných koberců Berber.

Ručně vázané vlněné koberce inspirované berberskými vzory, vyrobené v Afghánistánu.

Exkluzivní vlněné koberce se středním až vysokým vlasem, ručně tkané bez šablon. Originály – autentické a jedinečné řemeslné výrobky, které po staletí vytvářely ženy kočovných berberských kmenů v pohoří Atlas.

Koberce Berber, běžně nazývané marocké, zaznamenaly v poslední době obrovský nárůst popularity a jsou oblíbené pro své barvy, od jasných, sytých odstínů, barvených rostlinami a bobulemi, až po přírodní a tlumené tóny z nejjemnější ovčí vlny z horských oblastí. Všechny barvy mají svůj význam, například červená znamená sílu a ochranu, zelená mír a žlutá věčnost, a tkalci do koberců vkládají události ze svého života, obvykle symboly štěstí, lásky a přírody. Berberské kmeny žijí v horách dodnes a tkalcovství se dědí z matky na dceru.

Jak syntetické, tak vlněné koberce se snadno udržují a mají své výhody v závislosti na vašich potřebách a preferencích.

Získejte 10% slevu

Zaregistrujte se nyní a získejte 10% slevu na další objednávku*, týdenní e-maily s exkluzivním přístupem k nabídkám, nejnovějším trendům a produktovým novinkám.

Informace o tom, jak nakládáme s vašimi údaji, najdete v našich zásadách dodržování soukromí. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. *Slevu lze využít na jeden nákup během 60 dnů od přihlášení k odběru newsletteru. Platí pro všechny produkty, včetně zlevněného zboží. Nelze jej kombinovat s jinými slevovými kódy.